Profesyonel Kirpik Uzatma Yöntemi İpek Kirpik Uzatma yöntemi en  Profesyonel kirpik uzatma yöntemidir. Yani ipek kirpik uzatma sentetik polyester yapılmış ve çok sayıda ve farklı uzunlukları, renk ve kalınlıklara sahip ipek gibi yumuşak ve esnek sentetik antialerjik doğal görünümlü kirpik tutamlarından yapılmaktadır. Profesyonel kirpik uzatma yani ipek kirpik uzatma yönteminde her bir kirpik doğal kirpik aralarına ayrı ayrı uygulanır.

Yapılan Profesyonel kirpik uzatma ipek kirpik uzatmada her bir kirpik cilde kesinlikle değmez ve sizin doğal kirpiklerinizin arasında özel yapıştırıcısı ile kirpik dibinden 1mm yukarıya takılmaktadır. Profesyonel kirpik uzatma ipek kirpik uzatma her bir göze ortalama 60 ila 100 kirpik takılmaktadır. Fakat ne yazık ki Profesyonel kirpik uzatma yani ipek kirpik uzatma eğitimi almamış birçok kişi fırsat sitelerinde indirimli bir şekilde çok az miktarlarda ve hatalı Profesyonel kirpik uzatma yani ipek kirpik uzatma işlemi yapmaktadır.

Ayrıca ayda bir kez Profesyonel kirpik uzatma ipek kirpik uzatma işleminin bakımı yapılması gerekir, bu bakımları biz çok cüzi fiyatlara yapıyoruz. Fakat fırsat sitelerinde ipek kirpik kampanya ları yapan kişiler ipek kirpik uygulamalarının bakımından ipek kirpik fiyatlarından fazla fiyat almaktadırlar. Profesyonel kirpik uzatma ipek kirpik uzatma fiyatları salonlara ve uygulayan kişinin profesyonellik derecesine göre farklılıklar göstermektedir ve İpek kirpik fiyatları150TL ile 350TL arasında yapılmaktadır.

Nurgül Kolukırık İletişim  0532 301 8690

Birebir iletişim için sadece bu numaradan aramanız gerekir.

2 Yorumlar
  1. merhaba Nurgül hanım,bugün talihsiz bir olay yaşadım,sobanın alevlenmesi sonucu kirpiklerim yandı ve saatlerdir kendime gelemedim.kirpiklerim tekrar uzarmı ne kadar sürede uzar ve bu süreç içinde takma kirpik kullanmak istesem hangisini yada hangi markayı önerirsiniz?lütfen yardımcı olun…! :((

    • Geçmiş olsun Tuba hanım,
      Kirpiklerinizin yeniden eski formuna kavuşması yaklaşık 1 ay ila 45 gün arasıdır.
      Bu arada ilk defa dün kirpikleri tamamen omayan bir müşterime 3D İpek Kirpik uygulaması yaptık inanılmaz güzel oldu. Ben profesyonel ipek kirpik uzmanı olmama rağmen kirpiklerini koparan bir müşterimize ki tamamen kirpik yoktu 3D İpek kirpik uyguladım çok güzel oldu. Kirpikleriniz uzayana kadar böyle bir çözüm düşünebilirsiniz. Size 3D İpek kirpik tavsiye ederim.

Bir cevap yazın