MİNK KİRPİK

Mink Kirpik Nedir

Mink Kirpik

Mink Kirpik

Mink Kirpik vizon ( özel bir kıl ) dan üretilmiş ve tamamen doğaldır. Dünyaca ünlü olan bu trend Jennifer Lopez tarafından da kullanılmaktadır.

Mink Kirpik artık Türkiye.

Mink Kirpik % 100 doğal vizon kürkünden imal edilmiştir. Hollywood yıldızlarının etkileyici bakışlarındaki bu lüks  kirpik uzatma ve dolgunlaştırma yöntemi Mink kirpiği ayrıcalıklı kılıyor. Gerçek vizon, yumuşak, ince, en lüks kirpiklerden oluşur. Çünkü onlar  kimyasal ya da boyalı değil, zengin, kadife gibi bir görünüm vermek için sadece vizon kürkünden başarıyla yapılmaktadır. Son derece Steril ve hipo alerjik dir.

Bu arada yarı mink kirpiklerde piyasada satılıyor Mink adı altında. Dikkati olmanız gerekir GERÇEK MİNK olması gerekir ve gerçek mink kirpik pahalı bir işlemdir.

Salonumuzda Gerçek Mink uygulaması ve satışı yapılmaktadır.

Eğer en doğal kirpiği arıyorsanız bu kesinlikle Mink Kirpik dir. Normal ipek kirpik sistemlerinde bazı gözller özellikle bunu taşıyamamaktadır. Uygulanan ipek kirpikler ağır gelmekte ve kaşıntı yapmaktadır . Özellike bu tarz hassas gözlere sahipseniz bu kirpik yöntemi tam sizin için.

Mink Kirpik Uygulama Fiyatı :200 Tl

Mink ipek kirpik

Bu arada bizim yapmış olduğumuz İpek Kirpik uygulaması videomuzu izleyebilirsiniz.