İpek Kirpik Merkezi
İpek Kirpik Çağrı Merkezi: 444 3 671

Mink Kirpik

MİNK KİRPİK

Mink Kirpik Nedir

Mink Kirpik

Mink Kirpik

Mink Kirpik vizon ( özel bir kıl ) dan üretilmiş ve tamamen doğaldır. Dünyaca ünlü olan bu trend Jennifer Lopez tarafından da kullanılmaktadır.

Mink Kirpik artık Türkiye.

Mink Kirpik % 100 doğal vizon kürkünden imal edilmiştir. Hollywood yıldızlarının etkileyici bakışlarındaki bu lüks  kirpik uzatma ve dolgunlaştırma yöntemi Mink kirpiği ayrıcalıklı kılıyor. Gerçek vizon, yumuşak, ince, en lüks kirpiklerden oluşur. Çünkü onlar  kimyasal ya da boyalı değil, zengin, kadife gibi bir görünüm vermek için sadece vizon kürkünden başarıyla yapılmaktadır. Son derece Steril ve hipo alerjik dir.

Bu arada yarı mink kirpiklerde piyasada satılıyor Mink adı altında. Dikkati olmanız gerekir GERÇEK MİNK olması gerekir ve gerçek mink kirpik pahalı bir işlemdir.

Salonumuzda Gerçek Mink uygulaması ve satışı yapılmaktadır.

Eğer en doğal kirpiği arıyorsanız bu kesinlikle Mink Kirpik dir. Normal ipek kirpik sistemlerinde bazı gözller özellikle bunu taşıyamamaktadır. Uygulanan ipek kirpikler ağır gelmekte ve kaşıntı yapmaktadır . Özellike bu tarz hassas gözlere sahipseniz bu kirpik yöntemi tam sizin için.

Mink Kirpik Uygulama Fiyatı :200 Tl

Mink ipek kirpik

Bu arada bizim yapmış olduğumuz İpek Kirpik uygulaması videomuzu izleyebilirsiniz.

Son yazılar

 • ipek kirpik kursu
  İpek Kirpik Eğitimi İran
  İpek Kirpik Eğitimi İran Marka Sahibimiz ve Eğitmenimiz Nurgül KOLUKIRIK iRAN Tehran da...
 • ipek kirpik
  İpek Kirpik Uzmanı
  İpek Kirpik Uzmanı İpek Kirpik Uygulamaları İpek Kirpik Uzmanı tarafından Çalışılan Sistemler 3...
 • ipek kirpik mersin
  İpek Kirpik Adana
  İpek Kirpik Adana Fairlash İpek Kirpik Eğitimi Adana by Nurgül Kolukırık 13 Nisan2017...

İpek Kirpik Bayiliği

İşyerinizde karlı bir iş ortalığına ne dersiniz? Kuaför ve Güzellik merkezlerine İpek kirpik Eğitimi verilir.
İpek kirpik eğitimi sonunda, İpek kirpik uygulamalarında kullanacakları ipek kirpik malzemeleri ile İpek Kirpik bayiimiz olabilirsiniz.
İpek kirpik bayiimiz olmanın avantajı devamlı eğitim desteği ve www.ipekkirpik.org web sitemizde ipek kirpik yapan yerler bölümünde salonunuzun adres ve iletişim bilgileri sürekli yayınlanır.
Sürekli kampanyalar ile ipek kirpik fırsatları nı değerlendirerek ekonomik fiyatlara ipek kirpik malzemesi temin edebilirisiniz..