İpek Kirpik Merkezi
İpek Kirpik Çağrı Merkezi: 444 3 671

İpek Kirpik Zararları

İpek Kirpikle ilgili kadın sitelerindeki yorumları ben de sürekli takip ediyorum. Kendi reklmaını yapan yerler kadar gerçektenn zarar gören kişilerin gerçek yorumları da var. En çok karşılaştığım yorum ;

Kirpiklerim döküldü
Kirpiklerim batmaya başladı
Kirpiklerim yamuk yumuk görünüyorlar

Ve bir ipek kirpik uzmanı olarak bu duruma el atmaya karar verdim.
Kirpikleriniz Neden Dökülür :
Eğer size uygulanan İpek kirpik yapıştırıcısı kaliteli bir yapıştırıcı değilse ve uygulama yapılırken gereğinden fazla yapıştırıcı kullanılırsa Kirpiklerinize zarar verir. Hatta benim bir müşterim vardı onun kirpiklerini JAPON YAPIŞTIRICISI  ile yapıştırmışlar. Düşünebiliyor musunuz ? Bu yüzden  yapıştırıcılara dikkat.
Kirpiklerim batmaya başladı , Kirpiklerim yamuk yumuk görünüyorlar.

İpek Kirpikleri 3 ay boyunca kullanabiliyorsunuz ama Ayda bir kez bakım ları var. Yani ben bu kirpikleri yaptırdım 3 boyunca bir daha uzmana uğramama gerek yok diye düşünmeyin.
İpek Kirpik Bakımı nda düşen kirpikler tekrar takılır, var olanlar taranır ve sizin kirpiklerini de kontrol edilir. Yani sizin kirpiklerinizin durumu nedir ne alemde…
Eğer İpek Kirpik Bakımı na gitmezseniz kirpikler taranmadığı için yamuk görünür ve üste üste gitmeniz istediğiniz gibi kullanamazsınız.

DİKKAT

Diğer bir dökülme sebebi :
Eğer kirpiklerini kendiniz çıkarmaya çalışırsanız kesinlikle koparırsınız. Bu uzmanın değil sizin hatanız olur . Unutmayın Asla Kirpiklerine kendiniz müdahale etmeyin

Bunlara dikkat ederseniz bilinçli bir İpek Kirpik kullanıcısı olursunuz …

Eğer sizin de İpek Kirpikle ilgili kötü bir anınız varsa lütfen yorum olarak bize yazın, neler yapmanız gerektiğinizi cevaplayalım.
Aşağıdaki resimler başka birinde İpek Kirpik yaptıran ve beğenmediği için kendisi kirpiklerini çıkaran bir müşterimdi. Sonradan ipek kirpik yaptırmaya bana geldi ama takılacak kirpikleri kalmadığı için işlem yapamadık, yani çok geç kaldı. Ben de şu an işlem yapılmaması gerektiğini aksine onun artık kirpik bakımı yaptırmasını gerektiğini söyledim…

Sertifikası olmayan hiç bir yerde işlem yaptırmayın.

İpek Kirpik Sertifikası

İpek Kirpik Sertifikası

İpek Kirpik Eğitimi

İpek Kirpik Eğitimi

Son yazılar

 • ipek kirpik kursu
  İpek Kirpik Eğitimi İran
  İpek Kirpik Eğitimi İran Marka Sahibimiz ve Eğitmenimiz Nurgül KOLUKIRIK iRAN Tehran da...
 • ipek kirpik
  İpek Kirpik Uzmanı
  İpek Kirpik Uzmanı İpek Kirpik Uygulamaları İpek Kirpik Uzmanı tarafından Çalışılan Sistemler 3...
 • ipek kirpik mersin
  İpek Kirpik Adana
  İpek Kirpik Adana Fairlash İpek Kirpik Eğitimi Adana by Nurgül Kolukırık 13 Nisan2017...

İpek Kirpik Bayiliği

İşyerinizde karlı bir iş ortalığına ne dersiniz? Kuaför ve Güzellik merkezlerine İpek kirpik Eğitimi verilir.
İpek kirpik eğitimi sonunda, İpek kirpik uygulamalarında kullanacakları ipek kirpik malzemeleri ile İpek Kirpik bayiimiz olabilirsiniz.
İpek kirpik bayiimiz olmanın avantajı devamlı eğitim desteği ve www.ipekkirpik.org web sitemizde ipek kirpik yapan yerler bölümünde salonunuzun adres ve iletişim bilgileri sürekli yayınlanır.
Sürekli kampanyalar ile ipek kirpik fırsatları nı değerlendirerek ekonomik fiyatlara ipek kirpik malzemesi temin edebilirisiniz..