İpek Kirpik Yorumları

İpek Kirpik Yorumları

İpek Kirpik Yorumlarınızı ve merak ettiklerinizi bu sayfa altına yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. İpek kirpik yorumları hiçbir şekilde sansüre uğramadan sizler adına yayınlanacaktır.

Hollywood yıldızları, moda dünyasının başarılı modelleri ve bakımlı olmayı ayrıca dikkat çekmeyi  seven kadınların en yeni güzellik trendi 3D İpek Kirpik ve en yeni uygulama olan Mink Lash ( Vizon Kirpik ) ultra lüks bir uygulama olmakla beraber kendisini şımartmak isteyen  kadınların tercih sebebidir.

İpek  kirpik ve çeşitlerinin gerek uygulama gerekse eğitim / İpek Kirpik Seti tedariki ile profesyonel güzellik salonları , kuaför salonları ve profesyonel makyözlerin eğitim / malzeme ihtiyaçlarını karşılayarak Sertifikalandırıyoruz .

Ne yazık ki her sektörde olduğu gibi ipek kirpik uygulamalarını profesyonel olmayan eğitimsiz kişiler tarafından hatalı uygulamalarına şahit olmaktayız. Bu alanda sizlere rehberlik yapmak ve ipek kirpik hakkında bilmek istediğiniz gerçekleri Soruları ve cevapları profesyonel Makyöz ve İpek kirpik Eğitmeni Nurgül Kolukırık tarafından sizlere yorumlanacaktır.

—————————————————-

Aşağıda size örneğini sunacağım kişi bana bu İpek kirpiği nerde yaptırdığını biliyorum ama etik olacağını düşünmediğim için paylaşmak istemiyorum. Size tek söylemeyeceğim bana ipek kirpik malzemesi almaya gediğinde -en ucuz ürün hangisi, ne lazım ne değil her şeyi almaya gerek yok – diyen bir kişiydei. Ve Google a reklam vererek insanları kendisine çekmiş ve kandırmış.
İPEK KİRPİK DE ŞOK 60 TL
Böyle ucuzluk sitelerinde gidip yaptırırsanız sonucu ne olur paylaşmak istedim.
Yazık bunu yaptıracağınıza hiç yaptırmayın daha iyi.
Bu sahtekar kişiler İpek Kirpiğin adını kötüye çıkartıyorlar ve İpek Kirpik insanların aklında kötü bir imaj yaratıyor. Böyle deneyimsiz tecrübesiz elinde iki tane kirpik alan kişilere işlem yaptırmayın.

KÖTÜ YAPILMIŞ İPEK KİRPİK SONUCU

İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek Kirpik Yorumları

İpek Kirpik Yorumları

İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek Kirpik Doğru ve Hatalı Uygulama

İpek Kirpik Doğru ve Hatalı Uygulama