İpek Kirpik Merkezi
İpek Kirpik Çağrı Merkezi: 444 3 671

3D İpek Kirpik

3D ipek kirpik Nedir

3D İpek Kirpik

3D İpek Kirpik

3D İpek kirpik uzatma (yarı kalıcı) protez kirpik uygulamalarında devrimci ipek kirpik uygulamaları ile sıradan protez kirpiklerdeki suni görüntünün aksine, kadınların hep hayal ettiği daha dolgun, daha uzun kirpikler içim en iyi çözümdür.

3D İpek kirpik arzu ettiğiniz muhteşem kirpikleri elde etmek için kimyasal yıpratıcı etkileri olan maskara ve rimel kullanmanızı ortadan kaldırır! 3D İpek kirpik kullanan Hollywood Ünlülerinin o muhteşem bakışlarının güzellik sırrı 3D İpek kirpik!

3D ipek kirpik
3D ipek kirpik

3D İpek kirpik geleneksel şerit veya küme halinde yada klasik ipek kirpik uygulamalarının aksine gözlerinizde kaşıntı yapmaz 3D İpek kirpik, tek yapıştırılır kirpiklerinizi, çok daha doğal, seksi, dramatik ve 3 Boyutlu bir görünüm vermektedir. 3D İpek kirpik diğer tek tek takılan kirpiklerin aksine düz bir sıraya dizilmiş düz ve sıradan durağan bir görüntü sunmaz. 3D İpek kirpik daha doğal ve hafif takıldığını hissetmezsiniz!

3D İpek kirpik Uygulama Prosedürü

3D İpek kirpik uygulaması özel kokusuz ve her türlü cilt için hassas ciltler ve normal ciltler için farklı yapıştırma ürünleri mevcuttur. 3D İpek kirpik diğer protez kirpikler gibi kirpiklerin ortasından değil dipten itibaren takılır, bu yüzden kirpik diplerinde diğer protez kirpik uygulamaları gibi siyah nokta şeklinde benekler kalmaz.

3D İpek kirpik uygulaması yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir, 3D İpek kirpikkirpiklerinizde ağırlık yapmaz a ve kendi doğal kirpiklerinize asla zarar vermez.

3D İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

3D İpek kirpik kendi bireysel kirpiklerinizin gelişim ve dökülme döngüsüne bağlı olmaktadır; elbette herkesin genetik yapısına göre kirpiklerin uzama ve dökülme süresi farklıdır. ve sonrası bakım tavsiye takip eğer 3D İpek Kirpik kendi doğal kirpiklerinizle aynı süre kalıcıdır, her doğal kirpik 6-8 hafta yaklaşık bir ömrü vardır. 3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpiklerinizin dolgun ve harika görünümlü olarak 3 / 4 hafta kalmaktadır. 3D İpek kirpik 3 / 4 hafta sonunda bakımları ile dolgu yaparak yenileyebilirsiniz.

 

3 D İpek Kirpik
3 D İpek Kirpik
3D ipek Kirpik

3D İpek kirpik Uygulamasından Önce Yapılması Gerekenler.

3D İpek kirpik uygulamasına gelmeden önce yüzünüzdeki makyaj kalıntılarını hassas bir makyaj temizleme sütü ile temizleyiniz ve yüzünüzü yumuşak bir sabun ile yıkayınız. Kirpik diplerinde kullanılacak olan yapıştırıcı yağlı ciltten arınmış olmalıdır.
3D İpek kirpik uygulamasından önce  48 saat içerisinde kirpiklerinize kıvırıcı aparatlar ve kirpik perması uygulamaktan kaçının.
3D İpek kirpik uygulaması boyunca gözlerinizi kapalı olarak kalacaktır, gözlerinizde kaşınma varsa, kontakt lens kullanıyorsanız 3D İpek kirpik uygulama öncesi lenslerinizi çıkarınız.

3D İpek kirpik Uygulamasından Sonraki En Önemli 2 Gün.
Bakımlı ve güzel kadınların güzelliklerini vurgulamak için tercih ettikleri Solaryum, Buhar banyosu sauna gibi yüksek ısı ve yoğun neme maruz kalmaması için 3D İpek kirpik uygulaması sonrasında sadece 48 saat boyunca Solaryum, Sauna ve Buhar banyosundan kaçınılmalıdır.
3D İpek kirpik uygulamasından sonra 48 saat maskara ve rimel sürmeyin, kirpik diplerindeki yapıştırıcının etkisini kısa zamanda kaybetmesine neden olacaktır.
Gözlerini ovuşturarak kaçının ve kirpik kıvırma aparatları ile kirpiklerinizi kıvırmayınız. Bu tür uygulamalar kirpiklere zarar verebilir.
3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpik alanlarını temizlik esnasında nazik olun.
Yağ bazlı temizleyiciler kullanmak veya makyaj sökücü kremler kullanabilir miyim?
Normal göz kremleri uygulanması esnasında kirpik diplerine yakın sürmemeye dikkat edin.

3D İpek kirpik uygulama eğitimini yurtdışında tamamlayarak Türkiye’de 3D İpek Kirpik Eğitimini veren İlk ve tek kişi Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık tarafından 3D İpek kirpik eğitimleri verilmektedir. Lütfen 3D İpek kirpik eğitim sertifikasını görmediğiniz kişilere 3D İpek Kirpikuygulatmayınız.

3D ipek Kirpik3D ipek Kirpik Seti3D ipek Kirpik Seti

3 D İpek Kirpik3D ipek Kirpik

 

 

 

3D İpek Kirpik Hakkında Bilgi

3D İpek Kirpik Uzatma, bakışlarınıza derin bir ifade yanı sıra son derece uzun ömürlü ve doğal muhteşem bir görünüm kazandırır. 3D İpek Kirpik su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna yüzmeye dayanıklı ve hatta uyku esnasında baskı ve sürtünmeye dayanıklıdır.

3D İpek Kirpik uzatma.2 ay veya 3 ay arası kullanımı mümkündür. 3D İpek Kirpik uzatma daha uzun süre kullanımı ile fark yaratmaktadır.
3D İpek Kirpik uzatma daha uzun, dolgun ve doğal görünümlü kirpik uzatma en yeni protez kirpik uzatma sistemi olmakla beraber en iyi ipek kirpik sitemidir.

 

3D İpek Kirpik 2 ay  3 ay kadar sürecek inanılmaz bir dayanma süresi ile kirpik teknolojisinde büyük bir atılım.

3D İpek Kirpik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

S: 3D İpek Kirpik Ne kadar süre kalacak?
A: Normalde 2 ay kadar, 3D İpek Kirpik doğru uygulandığında kendi kirpiklerinizin yenilenme süresince kalacaktır.
S: Doğal kirpiklerime hasar veriyor mu? 3D İpek kirpik zararları var mı?
A: Hayır, 3D İpek kirpik hiçbir şekilde zararlı değildir. 3D İpek kirpik kendi doğal kirpiğinize zarar vermez! 3D İpek kirpik yapıştırıcı, polipeptid bir bağ oluşturmak için, insan kirpikleri için özel olarak formüle edilmiştir. 3D İpek kirpik kendi kirpikleriniz üzerinde çok yumuşak bir yapıştırıcı ile kurur, 3D İpek kirpik kendi kirpikleriniz üstünde dolgun ve esnek kalmak için tasarlanmıştır.

S: 3D İpek kirpik uzatma üzerine maskara kullanabiliriyim?
A: 3D İpek kirpik te kirpiklerinizi, kendi doğal kirpikleriniz gibi daha koyu canlı ve patlak göstermek için caba sarf etmenize gerek kalmayacaktır.

Fakat yinede maskara kullanmak isterseniz, 3D İpek kirpik uzatmalarının çok diplere sürmemek kaydı ile su bazlı maskara kullanabilirisiniz.

Su geçirmez maskara kullanmayınız. Rimel çözücü krem ve sökücü her türlü kozmetik kirpikleriniz kullanım süresini azaltacaktır.

3D-Kirpik doğrudan ovalama ya da rimel sökücü kullanırsanız 3D İpek kirpik yapıştırma yerleri zayıflatacaktır. 3D İpek kirpik kullanım esnasında yüzünüzde veya duş alırken su bazlı maskara sadece sabun ve su ile arıtılmalıdır.

3D İpek Kirpik

3D İpek Kirpik

3D İpek Kirpik

3D İpek Kirpik

Son yazılar

 • ipek kirpik kursu
  İpek Kirpik Eğitimi İran
  İpek Kirpik Eğitimi İran Marka Sahibimiz ve Eğitmenimiz Nurgül KOLUKIRIK iRAN Tehran da...
 • ipek kirpik
  İpek Kirpik Uzmanı
  İpek Kirpik Uzmanı İpek Kirpik Uygulamaları İpek Kirpik Uzmanı tarafından Çalışılan Sistemler 3...
 • ipek kirpik mersin
  İpek Kirpik Adana
  İpek Kirpik Adana Fairlash İpek Kirpik Eğitimi Adana by Nurgül Kolukırık 13 Nisan2017...

İpek Kirpik Bayiliği

İşyerinizde karlı bir iş ortalığına ne dersiniz? Kuaför ve Güzellik merkezlerine İpek kirpik Eğitimi verilir.
İpek kirpik eğitimi sonunda, İpek kirpik uygulamalarında kullanacakları ipek kirpik malzemeleri ile İpek Kirpik bayiimiz olabilirsiniz.
İpek kirpik bayiimiz olmanın avantajı devamlı eğitim desteği ve www.ipekkirpik.org web sitemizde ipek kirpik yapan yerler bölümünde salonunuzun adres ve iletişim bilgileri sürekli yayınlanır.
Sürekli kampanyalar ile ipek kirpik fırsatları nı değerlendirerek ekonomik fiyatlara ipek kirpik malzemesi temin edebilirisiniz..